Seyahat planlamada önemli hizmet

07.11.2016Eurowings, seyahat planlama sürecinde bilet fiyatlarını sabitlemek isteyen misafirlerine 72 saat boyunca rezervasyon fırsatı sunuyor.

Kısa mesafe uçuşlar için 2 Avro, uzun mesafe uçuşları için 10 Avro ödeyerek bu hizmetten faydalanan Böylece Eurowings yolcuları, uçuş bağlantıları, transfer, otel, araç kiralama vb. tüm seyahat bileşenlerini rahatça organize etme imkanına sahip olacak. Biletlenmeyen rezervasyonlar ise 72 saat sonunda otomatik olarak iptal edilebilecek.

Eurowings, sunduğu fiyat sabitleme sistemi ile eurowings.com üzerinden internet servisini geliştirmek ve müşteri memnuniyetini artırmayı amaçlıyor.

Eurowings, misafirlerinin en iyi fiyatlarla seyahat etmesini sağlarken aynı zamanda seyahat planlama sürecini de kolaylaştırıyor.

Bu hizmet sayesinde yolcular, bilet fiyatlarının yükselmesi endişesi taşımaksızın seyahatlerini daha rahat ve dikkatli bir şekilde planlayabilme imkanı bulacak.

Seyahat acenteleri aracılığı ile rezervasyon yapmak isteyen misafirler de fiyat sabitleme hizmetinden faydalanabilecek. Bilet sabitleme sırasında yolcular, uçuş bedelinin tamamını değil yalnızca rezervasyon ücretini ödeyecekler.

eurowings.com internet sitesi üzerinden sunulan BASIC, SMART ve BEST olmak üzere tüm tarifelerle kullanılabilenfiyat sabitleme hizmeti, uçuş tarihinden en geç 21 gün önceki rezervasyonlar için geçerli olup, promosyonlu ve esnek biletler için geçerli değildir.