En iyi Business Class seçildi

20.02.2017Turizm sektöründen tüm branşların profesyonellerini çatısı altında toplayan, Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı himayesinde bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilen Dünya Turizm Forumu, 17 Şubat 2017, Cuma akşamı düzenlenen ödül töreni ile son buldu.

Dünya Turizm Forumu öncesinde açıklanan Tourism 100 listesinde en büyük 100 turizm şirketi arasında 7. sırada yer alan Emirates Havayolu, ödül töreninde aynı zamanda “En İyi Business Class Hizmeti” kategorisinde ödülün sahibi oldu.

Çırağan Palace Kempinski’de gerçekleşen ödül töreninde, ödülü havayolu adına Emirates Türkiye, Bulgaristan ve Romanya Genel Müdürü Bahar Birinci teslim aldı.

Konu ile ilgili açıklama yapan Emirates Havayolu Türkiye, Bulgaristan ve Romanya Genel Müdürü Bahar Birinci, "Amacımız müşterilerimizin yolculukları sırasında her adımda en üst düzeyde hizmet almalarını ve çok konforlu, keyifli bir yolculuk yapmalarını sağlamak. Uçaklarımızda en yeni ürün ve teknolojilerin kullanıma sunulması için büyük yatırımlar yapıyoruz. Çok uluslu kabin görevlilerimiz de çok ayrıcalıklı bir hizmet veriyorlar. Uluslararası saygın bir jüri tarafından bu gayretlerimizin fark edilmiş olması bizi onurlandırdı” dedi.