EURASIA AIRSHOW’a ödül geldi

07.03.2017Türkiye’de şova dayalı uçuş gösterilerini de içeren  havacılık fuarı EURASIA AIRSHOW, Avrupa Uçuş Gösterileri Kurulu’ndan (EAC) pazarlama ödülünü aldı.

Avrupa’da 17 yıldır faaliyet gösteren EAC’ın yıllık toplantıları 2-4 Mart tarihleri arasında  Malta’da yapıldı EURASIA AIRSHOW 

Geçmiş uçuş gösterilerinden edinilen tecrübelerle gösterileri, yeni düzenlemelerle daha iyi hale getirmeyi amaçlayan EAC’ın toplantısında askeri, sivil ve ticari kuruluşların pazarlama ve halkla ilişkiler çalışmaları yarıştı.

Yapılan değerlendirmeler sonucunda EURASIA AIRSHOW pazarlama ödülüyle birinciliğe layık görüldü.

Toplantıda katılımcılar hem iletişim ağlarını genişlettiler hem de uçuş gösterilerini daha sağlıklı, güvenli ve renkli hale çevirmek için fikirlerini paylaştılar.

EURASIA AIRSHOW adına ödülü alan EURASIA AIRSHOW Proje Genel Müdür Yardımcısı Umut Karayel “Ödül, Eurasia Airshow adına Avrupa’da farkındalık yaratması açısından önemli” dedi

EAC Toplantısında en iyi flight director (uçuş direktörü) ödülü başta olmak üzere askeri ve sivil kategorilerde de ödüller verildi.

25-28 Nisan 2018 tarihinde Antalya’da düzenlenecek EURASIA AIRSHOW  Paris Airshow, Farnborough Airshow, Dubai Airshow, Singapur Airshow gibi önemli havacılık organizasyonları arasında yer almayı hedefliyor.