Brad pıtt’in özel uçağında..

24.09.2016Brad Pitt’in en büyük evlatlık oğulları Maddox’la içkili bir haldeyken kavga ederek ona şiddet uygulamasının Jolie’yi boşanma kararına ittiği iddia edildi.

ABD basını, Brad Pitt’in uçakta sarhoş olup en büyük oğulları Maddox’a fiziksel şiddet uyguladığı iddiası üzerine FBI’ın inceleme başlattığı haberiyle çalkalanıyor.

İddiaya göre 52 yaşındaki aktör kontrolden çıktı ve 15 yaşındaki oğluyla kavga etti. ‘Dövüş Kulübü’ yıldızının, geçen çarşamba, ailece özel jetleriyle Fransa’dan Minesota’ya seyahat ederken evlatlık oğlu Maddox’a kötü muamelede bulunduğu söylendi.   

Özel jet, yakıt ikmali için havalimanına indiğinde de Pitt’in öfkeli olduğu gözlendi. Bu olayın Angelina Jolie’nin boşanma kararını tetiklediği düşünülüyor.

İddiaya göre Los Angeles Çocuk ve Aile Departmanı Jolie-Pitt ailesini inceleme altına aldı.Ancak aynı zamanda FBI’ın da olay uçakta yaşandığı için soruşturma başlattığı öğrenildi.

Olay günü bir polis arabasının Jolie-Pitt ailesinin evinin önünde durduğu iddia edildi.

Ailenin evinden iki çalışan sessizliğini bozarak The Sun’a konuştu. Çalışanlardan biri, “En büyük oğlanla bir anlaşmazlık vardı” dedi.

“Ben kavganın uçak havalanmadan önce, havalimanı yolunda başladığını biliyorum” diyen çalışan, “Bu bir ergen, hormonları hareket halinde” diyerek Maddox’u savundu.