Skyteam’den lezzetli gece

Global Havayolu ittifaki Skyteam İstanbul’da havacılık ve turizm camiası “Skyteam Food Festival”  organizasyonuyla bir araya getirdi.

18 Ekim Çarşamba akşamı Taksim The Marmara Otel’de yapılan keyifli organizasyonda, SkyTeam üye havayolları ülkelerinin geleneksel lezzetleri davetlilere sunuldu.

Skyteam Food Festival’de ittifaka üye havayollarından Aeroflot, Air France, KLM, Vietnam Airlines, Delta, Korean Air, Saudia, TAROM ve MEA havayolları geleneksel lezzetlerinin sunumunu yaptı.

Gecede Aeroflot Türkiye Satış ve Pazarlama Müdürü Ladin Topaçlıoğlu, Vietnam Havayolları’nı temsilen Ferzan Ünlüsoy, AirFrance-KLM’den Bülent Bıyık ve MEA’dan Nesrin Sander olmak üzere birçok yönetici katıldı.

Skyteam Food Festival’e turizm sektöründen oldukça yoğun katılım olduğu gözlenirken, davetliler değişik lezzetlerin yanı sıra canlı müzikle keyifli bir gece geçirdi.

Ayrıca geceye katılan davetlilere Skyteam’in sürprizi olarak özel 3d gözlükler dağıtılırken, bu gözlüklerle internetten Skyteam Hong Kong, Dubai ve Londra Heathrow loungeları seyahat edilebiliyor.

İşte AirTürkHaber’in objektifinden Skyteam Food Festival:

Ege Buğra Özen/AirTürkHaber