Star Alliance 20. yılını kutladı

Küresel havayolu ittifakı olan Star Alliance 20. Yılını İstanbul’da düzenlediği özel gece ile kutladı.

En büyük küresel ittifak olan Star Alliance’ın bu özel gecesine ittifaka üye havayollarından çok sayıda üst düzey katılım olduğu gözlendi.

Gecede Star Alliance Bölge Direktörü Richard Carret, THY Uluslararası İlişkiler ve İttifaklar Başkanı Özlem Salihoğlu, Lufthansa Türkiye ve Irak Müdürü Kemal Geçer, Mısır Havayolları Türkiye Genel Müdürü Salah Heshmat, Asiana Havayolları Malwina Demir, Singapur Havayolları Pazarlama ve Yolcu Hizmetleri Sorumlusu Derya Gerçeker ve THY Pazarlama Departmanından yöneticiler katıldı.

Ayrıca turizm sektöründen de önemli şirketlerin temsilcileri Star Alliance’ın bu özel gecesinde yer aldı.

Gecenin açılış konuşmasını yapan THY Uluslararası İlişkiler ve İttifaklar Başkanı Özlem Salihoğlu Star Alliance ittifakının her yıl katilesini ve gücünü artırdığını belirtirken, THY olarakta bu ittifakın bir üyesi oldukları için mutlu olduklarını dile getirdi.

Star Allinace Bölge Direktörü Ricard Carret ise, ittifakın geçmişi, şuan ki konumu ve gelecek planlarını içeren özel bir sunum yaptı.

Küresel İttifakın bu özel gecesi daha sonrasında pasta kesimi ve hediyelerin verilmesinin ardından verilen akşam yemeğiyle devam etti.

THY Uluslararası İlişkiler ve İttifaklar Başkanı Özlem Salihoğlu

Star Alliance Bölge Direktörü Richard Carret

Ege Buğra Özen/AirTürkHaber