Anadolujet’ten dış hatlarda yeni hizmet

Türk Hava Yolları’nın alt markası Anadolujet yurt dışı uçuşlarında yemek seçimi hizmetini başlattığını duyurdu.

Yeni hizmete ilişkin havayolunun internet sitesinden yapılan açıklama şöyle:

“AnadoluJet ile seyahatinizde bulutların üzerinde lezzetli bir yemek deneyimi sizi bekliyor! Yenilikçi hizmet anlayışı ile sizlere daha konforlu bir yolculuk imkânı sunmak için hizmetlerimize bir yenisini daha ekledik. AnadoluJet ile yapacağınız yurt dışı seyahatlerinde “Yemek Seçimi” ek hizmetimizle yolculuğunuza tat katacak, yüksek kalite standartlarıyla hazırlanan yemek menümüz ile seçkin lezzetlerin tadını çıkaracaksınız!

AnadoluJet olarak tüm uçuşlarımızda ücretsiz standart ikramlarımızı sürdürürken, Turkish DO&CO kalitesiyle hazırlanan yemeklerimizi de oldukça uygun fiyatlar ile dış hat uçuşlarımızda tercihinize sunuyoruz. Seyahatlerin vazgeçilmez lezzeti sandviçlerden mevsim yeşillikleri ile hazırlanan salata çeşitlerine, enfes soslu dürümlerden vejetaryen özel menüye kadar birçok seçenek AnadoluJet’in gökyüzü restoranında size eşlik edecek.

Cevizli baklava, revani ve fıstıklı dürüm gibi dünyaca ünlü geleneksel tatlılarımızı uçuşlarınızda deneyimleme imkânı ile Türk mutfağının gurme tatlarını yolcularımıza sunmaktan gurur duyuyoruz.

AnadoluJet’te ‘’Yemek Seçimi’’ hizmetinden nasıl faydalanabilirim?

*AnadoluJet’in tüm dış hat uçuşlarında “Yemek Seçimi” hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

*Yemek siparişinizi AnadoluJet ve Türk Hava Yolları web sitesi & mobil uygulaması, çağrı merkezi, satış ofisi ve acenteler aracılığıyla biletleme esnasında veya sonrasında uçuşa 24 saat kalana dek vererek dilediğiniz menüyü satın alabilirsiniz. 

Detaylı bilgi için Yemek Seçimi ek hizmet sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.”