Ekşi eski genel müdürleri ağırladı

Türk Hava Yolları Genel Müdürü Bilal Ekşi, düzenlediği iftar programı ile Türk Hava Yolları’nın eski genel müdürlerini ağırladı.

Türk Hava Yolları Genel Yönetim Binası’nda gerçekleştirilen davete Temel Kotil (2005-2016), Abdurrahman Gündoğdu (2003-2005), Yusuf Bolayırlı (1997-2003), Atilla Çelebi (1994-1997) ve Cem Kozlu (1988-1991) katıldı. Bilal Ekşi, iftar sonrasında konuklarına, “Sizinle yükseldik…” yazılı plaket takdim etti.

Katılımları için eski genel müdürlere teşekkür eden Bilal Ekşi, “Türk Hava Yolları ülkemizi dünyada temsil eden en önemli markalarımızdan. Yakaladığımız başarılardaki değerli katkıları için eski Genel Müdürlerimize Türk Hava Yolları ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederim. Onlarla yükseldik. Hep birlikte daha da yükseklerden uçacağız.” değerlendirmelerinde bulundu.

İftar yemeğinin ardından Türk Hava Yolları’nın son yıllardaki hızlı gelişimi üzerine sohbet eden konuklar, birbirleriyle unutamadıkları anılarını paylaştılar. Program, toplu fotoğraf çekimiyle sonlandı.