Emirates kabinde 5 bin kişi büyüyecek

Emirates, yeni yılı ve Airbus A350’lerden oluşan muhteşem yeni filosunun yaklaşmakta olan gelişini, fark yaratan global bir kabin ekibi işe alım kampanyasıyla kutluyor.

5.000 yeni personel, havayolunun dünyanın en iyi uçak içi deneyim ve hizmetini sunmaktaki istikrarının devam etmesini sağlayacak.

İşe alım kampanyası öncelikli olarak yakın zamanda iş dünyasına adım atacak veya yeni adım atmış kişiler için tasarlandı.

Havayolu, öz geçmişlerinde staj veya yarı zamanlı iş bulunan yeni mezunları, bir yıl veya daha fazla konaklama sektöründe veya müşteri hizmetleri alanında tecrübeye sahip olanları ve dünyayı dolaşarak heyecan verici bir kariyere başlamaya hevesli kişileri davet ediyor.

İşe alınan yeni personeller dünyanın en büyük uluslararası havayolu şirketinin ve en ikonik markalarından birinin parçası olacaklar.

Ayrıca sektördeki en iyi eğitmenler tarafından konukseverlik ve hizmet becerilerini de öğrenecekler.

Dahası, 76 ülkede 140’tan fazla şehirde dünyayı dolaşacak ve Emirates’in kabin ekibi olarak çalışmanın tüm avantajlarından yararlanacaklar.

Uygunluk kriterlerini buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz.

İstihdam kampanyası

Emirates’in işe alım ekibi, 2024 yılında, altı kıtadaki 460’tan fazla şehirde, havayolu uçuş ağının genişliğini ve kabin ekiplerinin çeşitliliğini yansıtacak şekilde herkese açık kariyer günleri düzenleyerek değerlendirmeler yapacak.

2023 yılında Emirates, 8.000 kabin ekibi memurunu işe aldı ve pandemi sonrasında hizmetlerini arttırarak 353 şehirde işe alım etkinlikleri düzenledi. Ağustos 2023’te havayolunun kabin ekibi sayısı 20.000’i aştı ve şu anda 21.500’e