En iyi charter şirketi seçildi

Azur Air, ‘Rusya’nın Kanatları’ tarafından verilen havacılık ödüllerinde yılın en iyi charter hava yolu şirketi ödülünü aldı.

Rusya’ nin en prestijli havacılık ödülü “Rusya’nın Kanatları” sahiplerini buldu. 10 Nisan’da yapılan ödül töreninde, Azur Air Hava Yolları “Yılın En İyi Charter Havayolu” ödülünü aldı.

Nominasyonda yarışan beş hava yolu arasından Red Wings ve Nordwind havayolları diploma kazanırken, Azur Air birincilikle ödüllendirildi. Şirket, 2106 yılında da aynı ödülü kazanmıştı.

2017 yılında taşınan yolcu ve yapılan uçuş sayısı kriterlerine göre Rusya’nın en büyük charter hava yolu olan Azur Air ayrıca Rusya’da en geniş uçuş ağına sahip charter şirketi durumuda.

Ödül töreninde konuşan Azur Air Genel Müdürü Yuriy Stogniy, Azur Air’i 2017 yılının en iyi charter hava yolu şirketi ödülüne layık gördükleri için tüm çalışanları adına jüri üyelerine teşekkür etti.

Azur Air yine ayni ödül töreninde “Uluslararası Taşımacılık” alanında diploma kazandı. Şirket bu alanda Aeroflot ve Ural Havayolları gibi firmalarla yarıştı.