Pegasus’tan Ercan kampanyası

Pegasus Hava Yolları, KKTC Ercan uçuşlarında bugün ve yarın için yeni bir kampanya başlattı.

Bolbol’lular için geçerli olan kampanyanın 5€ + vergilerden başlayan fiyatlarla satışa sunulduğu ve 20-21 Aralık tarihlerinde geçerli olduğu ifade edildi.

Pegasus’tan kampanyaya ilişkin yapılan açıklama şöyle:

Satış Tarihi: 20 Aralık- 21 Aralık 2023 (Türkiye yerel saatine göre 20 Aralık saat 07.50’den itibaren 21 Aralık 2024 saat 23:59’a kadar satışın ve biletlemenin tamamlanmış olması şartıyla geçerlidir.)

Uçuş Tarihi: 1 Şubat – 4 Nisan 2024

Ücret Duyurusunun Geçerli Olduğu Hatlar: Aşağıda listelenen Kıbrıs uçuşlarında toplam 8.000 koltuk için geçerlidir.

Ücret: Kıbrıs 5€ + vergilerden başlayan fiyatlarla (Vergiler ilgili tarifeli uçuşlar ile ilgili olarak seyahat gerçekleştirilen havalimanı/terminal işletmecisine geçerli tarifeler uyarınca ödenen yolcu servis ücreti veya benzer içerikli maliyet/vergi kalemlerini kapsar.)

Koltuk Adedi: Ücret duyurusu, ilgili ücret sınıfından sunulan koltuk adedi sayı ile sınırlı olup toplam 8.000 adettir. Bu koltuklar tükendiği anda ücretler değişecek ve bu ücret duyurusuna tabi olarak hiçbir hak talebinde bulunulamayacaktır.

Kampanyadan yararlanmak isteyen misafirlerimizin Pegasus BolBol üyesi olması ve yolcu bilgileri girilirken her bir misafirimizin kendi Pegasus BolBol üyelik numarasını (üyelikte kayıtlı olan cep telefonu numarası) girmesi gerekmektedir.

Kampanya flypgs.com ve Pegasus Mobil uygulaması üzerinden satın alınan biletlerde geçerlidir.

Ücret duyurusu direkt uçuşlar için geçerlidir.

İndirim kapsamında düzenlenecek olan Kıbrıs biletleri yalnızca Süper Eko paket ücret içeriğini kapsar. Kıbrıs hatlarında Süper Eko paket dışındaki paketler için de yalnızca Super Eko bilet fiyatı üzerinden indirim uygulanacaktır. Bilet fiyatı üzerine eklenecek ek hizmetler (koltuk seçimi, yemek, bagaj gibi) ve paketler ayrıca ücretlendirilecektir ve indirim uygulanmayacaktır.

Ücret duyurusu kapsamında düzenlenen tüm biletler ile ilgili iptal ve iade kuralları ilgili ücret sınıfı için Pegasus Genel Kurallarında belirtilen iptal ve iade şartlarına tabidir.

Burada belirtilmeyen konularda Pegasus Genel Kuralları geçerlidir.

Pegasus, ücret duyurusu süresince kurallarda tek taraflı değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Ücret duyurusu şartları, değişiklik öncesinde gerçekleştirilmemiş işlemler ile ilgili olarak herhangi bir hak oluşturmaz. Böyle bir durumda kazanılmış hak iddiasında bulunulamaz.

Kampanyanın Geçerli Olduğu Hatlar

5€+vergilerle olan hatlar:

İzmir – Ercan – İzmir

Antalya – Ercan – Antalya

İstanbul Sabiha Gökçen – Ercan – İstanbul Sabiha Gökçen

Ankara – Ercan – Ankara

Ercan – Adana

Ercan – Kayseri

Ercan – Diyarbakır

Ercan – Gaziantep

15€+vergilerle olan hatlar:

Adana – Ercan

Kayseri – Ercan

Diyarbakır – Ercan

Gaziantep – Ercan