Singapur’a en iyi havayolu ödülü

Singapur Hava Yolları, ünlü seyahat sitesi TripAdvisor tarafından iki yıl üst üste Dünyanın En İyi Hava Yolu Şirketi seçildi.

Singapur Hava Yolları CEO’su Goh Choon Phong, böylesine prestijli ödüllerde arka arkaya En İyi Hava Yolu Şirketi ödülünün sahibi olmaktan dolayı çok memnun olduklarını dile getirdi.

Phong açıklamasına, “Süregelen destekleri için müşterilerimize ve onlara en iyi seyahat deneyimini sunmak için her gün ekstra çaba sarf eden dünya genelindeki tüm personelimize teşekkür etmek istiyoruz” diyerek devam etti.

TripAdvisor Flights, Cruise & Car firmasının Başkanı Bryan Saltzburg ise, “Bu yıl yeniden Gezginlerin Tercih Ettiği Hava Yolu Şirketi seçilen Singapur Hava Yolları’nı tebrik ederiz. Bu prestijli ödül, global topluluğumuzun inceleme verilerini temel alarak dünya çapında gezginlerin en çok tercih edilen hava yolu şirketini belirler. Tüketicilerden gelen bu ödül olağanüstü hizmetin, dünyaca bilinen kalitenin ve inanılmaz değerin kanıtı niteliğindedir. Dünyanın dört bir tarafındaki gezginler, uçakla yaptıkları seyahatlerde Singapur Hava Yolları hava yolunun en çok tercih ettikleri ulaşım şirketleri arasında olduğunu belirtmiştir, dolayısıyla Singapur Hava Yolları ekibi, bu ödülle gurur duymalıdır” diye konuştu.

2019 Yılı Hava Yolları Şirketleri Gezginlerin Tercihi Ödülleri’nin kazananları, olağanüstü hizmet, kalite ve değer kriterlerine odaklanılarak dünya genelindeki gezginlerin yorumlarına göre seçildi.

TripAdvisor, ödül sahiplerini belirlemek için 12 aylık bir süre boyunca yorumların ve derecelendirmelerin miktarını ve kalitesini göz önünde bulunduran bir algoritma kullanıyor.