THY ikramda normale dönüyor

Seyahat sağlığı ve güvenliğini ön planda tutarak misafirlerini dünyanın dört bir yanına ulaştıran Türk Hava Yolları uçak içi ikramlarıyla da güzel günlere dönüşünü sürdürüyor.

Her gün yüzbinlerce yolcusunu Türk misafirperverliği ile gökyüzünde ağırlayan bayrak taşıyıcı havayolu 31 Ekim Pazar günü itibarıyla kıtalar arası Business Class uçuşlarında ikram servisini yeniden başlatıyor.

Yolcuların ve uçuş ekiplerinin seyahat sağlığını korumak amacıyla 25 Ağustos 2020 tarihi itibarıyla durdurulan ikramlar dünya çapında artan aşılama sayısı ve alınan tedbirlerin etkisiyle yolcular ile yeniden buluşmuş olacak.

Küresel taşıyıcı, kıtalar arası business class uçuş ikramlarına yolcuları için özel olarak hazırladığı taze içecekler ve sıcak havlu servisi ile başlayıp, zengin kahvaltı çeşitleriyle devam edecek.

Türk ve dünya mutfaklarının en güzel örneklerinden oluşan yemek servisleri, bulutların üzerindeki eşsiz manzaralı restoranlarda Uçan Aşçılar tarafından sunulacak.

Uçuşunu gece gerçekleştiren yolcular “Dine on Demand” ile seçimlerini yaptıklarında, istedikleri saatte lezzetli ikramları tadabilecekler.