THY ve Anadolujet’ten yeni uygulama

Türk Hava Yolları ve alt markası Anadolujet iç hat uçuşlarında yeni bir uygulama başlattı.

Türkiye’de, 50 şehirdeki 52 havalimanına seyahat eden misafirlerine konforlu bir uçuş deneyimi sunan Türk Hava Yolları, ürün ve hizmetlerini yolcularının memnuniyetini artıracak projelerle geliştirmeye devam ediyor.

Bayrak taşıyıcı, iç hat uçuşlarında misafirlerinin tercihine sunduğu uçuş paketlerini 22 Eylül tarihi itibarıyla yeniledi.

Ekonomi sınıfı için üç, business sınıfı için ise bir olmak üzere dört farklı bilet tipinde hazırlanan yeni uçuş paketleri sundukları ayrıcalıklar ile yolculara diledikleri ürün ve hizmetleri tercih etme fırsatı sunuyor.

Misafirperverliği ve uçak içi ikramları dünya çapında takdir toplayan Türk Hava Yolları tüm bilet tiplerinde ücretsiz ikram sunmaya ise devam edecek.

Daha önce ekonomi kabini için Ekonomi Promosyon ve Ekonomi Esnek olarak iki farklı tipte sunulan uçuş paketleri yeni dönemde EcoFly, ExtraFly ve PrimeFly seçeneklerinden oluşuyor.

Business sınıfında ise tüm ayrıcalıklar tek pakette yolculara sunulmaya devam edecek.

EcoFly ExtraFly PrimeFly Business
 

15 kg bagaj

 

 

20 kg bagaj

 

25 kg bagaj

 

30 kg bagaj

1 parça 8 kg kabin bagajı 1 parça 8 kg kabin bagajı

 

1 parça 8 kg kabin bagajı 2 parça 8 kg kabin bagajı
Ücretli değişiklik Ücretsiz koltuk seçimi

 

Ücretsiz koltuk seçimi Ücretsiz koltuk seçimi
Kesintili iade 250 ekstra bonus mil

 

500 ekstra bonus mil Özel yemek servisi
  Ücretli değişiklik Ücretsiz değişiklik Business Lounge kullanımı

 

  Kesintili iade

 

 

Kesintisiz iade

(12 saate kadar)

 

 

Ücretsiz değişiklik

 

Kesintisiz iade

(12 saate kadar)

Anadolujet’te yeniledi

AnadoluJet yurt içi uçuşlarındaki uçuş paketlerini yeniledi.

Uçmayan kalmasın sloganıyla Anadolu’yu bir uçtan bir uca bağlayan ve misafirlerinin seyahatlerinin her aşamasını iyileştirmeye yönelik projeler geliştiren AnadoluJet, yurt içi uçuşlarında sunduğu uçuş paketlerini 22 Eylül 2019 tarihi itibarıyla yeniledi.

Marka, tüm yurt içi seyahatlerde geçerli olacak 3 yeni uçuş paketi ile yolcularına ayrıcalıklarla dolu ürün ve hizmetlerden kendileri için en uygun olanı seçme imkânı sunmaya başladı.

Daha önce, promosyon ve esnek sınıf olmak üzere iki farklı opsiyonla yolculara sunulan uçuş paketleri yeni dönemde Standart, EkstraJet ve KonforJet seçeneklerinden oluşuyor.

Yeni uçuş paketleri ile AnadoluJet yolcuları, sunulan ek hizmetlere daha uygun fiyatlarla sahip olma imkânı elde edecek. Her pakette misafirlerinin farklı ihtiyaçlarına yönelik ürün ve hizmet sunan marka, geliştirdiği projeler ile ürün ve hizmet yelpazesini geliştirmeye devam ediyor.

Türk Hava Yolları’nın başarılı markası 79 uçuş noktasında misafirlerine güvenli, uygun ve konforlu seyahat imkânı sunuyor.

STANDART EKSTRAJET KONFORJET
15 Kg Bagaj Hakkı Standart Koltuk Seçimi Standart Koltuk Seçimi
8 Kg Kabin Bagajı Ücretli Değişiklik Ücretsiz Değişiklik
Ücretsiz İkram 20 Kg Bagaj Hakkı Kesintisiz İade
  8 Kg Kabin Bagajı 20 Kg Bagaj Hakkı
  Ücretsiz İkram 8 Kg Kabin Bagajı
    Ücretsiz İkram