THY’den çok özel 50. yıl jesti

Türk Hava Yolları, yolcularına beklentilerinin ötesinde bir seyahat deneyimi sunabilmek için yaptığı çalışmalara bir yenisini daha ekledi.

Geçtiğimiz aylarda TK2719 sefer sayılı Iğdır– İstanbul uçuşu esnasında Melek ve Muhtar Güldoğuş çiftinin 40. evlilik yıl dönümünü bir sürprizle kutlayan havayolu, 21 Aralık 2017 tarihinde gerçekleşen TK54 İstanbul- Singapur uçuşunda seyahat eden Hollandalı Eleonard Kolff van Oosterwijk ve Edith van Kempen çiftine de bulutların üzerinde, özel bir 50. evlilik yıl dönümü kutlaması gerçekleştirdi. Sürpriz kapsamında kendileri için hazırlanan kutlama pastası ikramının yanı sıra çifte, içinde 50 yıl önceki düğün resimlerinin yer aldığı bir resim çerçevesi hediye edildi.

Singapur’a inişlerinde Türk Hava Yolları ekibi tarafından karşılanan mutlu çift havalimanından, bayrak taşıyıcının kendilerine özel olarak tahsis ettiği lüks araç ile kalacakları otele kadar bırakıldı.

Bu sürpriz kutlama karşısında şaşırdıkları görülen Hollandalı Elenoard ve Edith çifti mutluluklarını; “Havalimanına geldik ve biniş kartlarımızı alarak uçağa geçtik. Sıradan bir yolculuk olacağını sanıyorduk, seyahatimize devam ederken yemek ikramı sonrasında bir anda kabin memurları üzerinde 50 yıl önceye ait düğün fotoğrafımızın bulunduğu büyük bir pasta ile çevremizi sardı. Bizi tebrik ettiklerinde neler olduğunu anlayabildik. Her şey inanılmazdı, daha sonra Singapur’a indik ve sürpriz burada da devam etti. Çok mutluyuz. Türk Hava Yolları’na bu güzel sürprizi için teşekkür ederiz.” sözleriyle ifade ettiler.

Yolcularının zihninde hoş hatıralar bırakmayı ve onları şaşırtarak mutlu etmeyi hedefleyen Türk Hava Yolları, yolcuları için benzer sürprizleri tasarlamaya devam edecek.

Etiketler: , ,