ITB Berlin Mart 2023’te sahaya iniyor

Uluslararası turizm endüstrisinin önde gelen organizasyonlarından biri olan ITB Berlin, 7-9 Mart 2023’te tekrardan sahaya iniyor.

Pandemi nedeniyle yapılamayan ve bu yıl sanal olarak tekrardan faaliyete geçen dev organizasyon 2023 yılında turizm ve seyahat sektörlerini yeniden bir araya getirmeye hazırlanıyor.

ITB Berlin’in odak noktasının kanıtlanmış kalite ve sayısız yenilik olacağı açıklandı.

Mart 2023’te yapılacak fuar aynı zamanda dijitalleşme, sürdürülebilirlik ve dayanıklılığı çevreleyen çözümlere odaklanacak ve dünyanın dört bir yanından gelen katılımcılar için en son en iyi uygulamaların yanı sıra açılış konuşmaları, panel tartışmaları, uzmanlarla röportajlar ve ödüller barındıracak.

Fuar Seyahat Teknolojisi, Destinasyonlar, Pazarlama ve Dağıtım, Gelecekteki Seyahat, MICE, iş seyahati, ulaşım, Sürdürülebilirlik, Sosyal Sorumluluk, Misafirperverlik, Gelecekteki Çalışma ve diğerleri başlıkları altındaki tüm konuları kapsayacak.

Almanya’nın başkenti Berlin’deki yüz yüze etkinliğe paralel olarak kullanıcıların sahne etkinliklerinden seçilen içeriği yayınlayabilecekleri web ve uygulama tabanlı dijital platform ITBXPLORE’UN lansmanı da yapılacak.

ITB Berlin 2019’daki pandemiden önce, 181 ülkeden yaklaşık 10.000 katılımcı, 113.500 ticari ziyaretçi de dahil olmak üzere yaklaşık 160.000 ziyaretçiye ürün ve hizmetlerini sergilemişti.

AirTürkHaber