Mehmet Nane’den 2021 mesajı

Pegasus Hava Yolları Genel Müdürü Mehmet Nane, zorlu geçen 2020 yılı ve yeni yıla ilişkin bir mesaj yayınladı.

2020 yılının en büyük gündem maddesi olan pandemi ile mücadelenin 2021 yılında da devam edeceğini belirten Nane, bu konudaki gelişmelerin yakından takip edildiğini vurguladı.

İşte Mehmet Nane’nin yeni yıl mesajı:

Zorluklarla geçen bir yılın ardından, yepyeni bir yıla merhaba dememize sayılı günler kaldı. Pandemi, bu yıl şüphesiz hepimizin en büyük gündem maddelerinden biriydi. Biz de Pegasus Hava Yolları olarak, sürecin ilk günlerinden itibaren ulusal ve uluslararası otoritelerle iletişim halinde bulunarak gelişmeleri yakından takip ettik. Her gün binlerce misafirimizi taşımanın verdiği sorumlulukla üzerimize düşen görevleri eksiksiz yerine getirdik, getirmeye de devam ediyoruz. Pandemiyle mücadelemizi kararlılıkla sürdürüyoruz.

Elbette bu mücadele, 2021 yılında da hem ülke hem dünya olarak devam edecek. Ancak bizler önlemlere harfiyen uyarak, kendimize ve sevdiklerimize ekstra dikkat ederek, biraz daha sabır ve gayret göstererek bu mücadeleyi başarıyla sürdürebilecek güce sahibiz. Tabii ki tedbiri elden bırakmadan ve umudumuzu hiçbir zaman kaybetmeden…

Şahsım ve Pegasus Hava Yolları adına; size ve tüm sevdiklerinize 2020’nin zorluklarını unutturacak kadar güzel, bereketli ve sağlık dolu bir yıl diliyorum. Yeni yıl için açacağınız yepyeni hayat sayfanız baştan sona iyilikle ve güzellikle dolsun.

Yeni yılınız neşeli, mutlu ve umut dolu olsun!

Sevgilerimle,

Mehmet T. Nane
Genel Müdür