Lufthansa’dan 8 Mart’a özel ekip

8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde Lufthansa Grubu tamamen kadınlardan oluşan mürettebatlarla seferler düzenleyecek

Dünya Kadınlar Günü’nde Lufthansa Group Havayolları Lufthansa, SWISS, Austrian Airlines, Eurowings ve Brussels Airlines’a ait uçaklar, tamamen kadınlardan oluşan 6 kişilik mürettebatı ile birlikte Berlin’e havalanacak.

Frankfurt, Münih, Düsseldorf, Viyana, Zürih ve Brüksel’den havalanacak uçakların her biri iki kadın pilot tarafından uçurulacak.

Hem yer hem hava hizmetlerinde kadın çalışanların sayısını arttırmayı amaçlayan Lufthansa Group, 2021 yılına kadar yönetim pozisyonlarında yer alan kadın çalışanların sayısını da %24’e kadar arttırmayı hedefliyor.

ATÜ Duty Free’de Lufthansa yolcularına indirim

Lufthansa Havayolları, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde kadın yolcularına ATÜ Duty Free’de tüm parfüm, makyaj, cilt bakımı, moda ve aksesuar ürünlerinde %20 indirim ayrıcalığı sunuyor.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde ATÜ Duty Free’nin İstanbul ve Ankara gidiş mağazalarında geçerli olacak bu indirimden yararlanmak isteyen Lufthansa yolcularının kasada biniş kartlarını göstermeleri yeterli olacak.

Ayrıca Lufthansa, Kadınlar Günü’nde yerde başladığı kutlamalara gökyüzünde de devam ederek İstanbul ve Ankara’dan Frankfurt’a seyahat edecek tüm kadın yolcularına çiçek hediye edecek.