Teknofest 2019 için sürpriz karar

Baykar Teknik Müdürü ve T3 Vakfı mütevelli heyeti başkanı Selçuk Bayraktar, İstanbul Airshow’un 3’ncü gününde fuar alanını ziyaret etti.

Ziyaret sırasında Mint Fuarcılık yetkililerinden de bilgi alan Selçuk Bayraktar, Emniyet Havacılık Daire Başkanlığı’nın fuar alanındaki standında Emniyet Genel Müdürlüğü Havacılık Daire Başkanı Uygar Elmastaşı ve emniyetin İHA ve helikopter pilotlarıyla bir araya geldi.

Burada Emniyet Havacılık Daire Başkanı ile de görüşen Bayraktar, geçtiğimiz günlerde İstanbul’un yeni havalimanında yapılan ve kendi alanında rekor kıran İstanbul Teknofest’in önümüzdeki yıl Atatürk Havalimanı’nda yapmak üzere çalışmalara başlanıldığı öğrenildi.

Önümüzdeki yıl ikincisi düzenlenecek olan Teknofest için hazırlıklara şimdiden başlayan Selçuk Bayraktar, Teknofest için geniş bir komitenin kurulduğu ve festivalin bu kez 6 gün sürmesi üzerine planlamalar yapılıyor.

2018 İstanbul Teknofest’ten edinilen tecrübelerle, önümüzdeki yıl İstanbul Atatürk Havalimanı’nda çok daha kapsamlı ve çok daha görkemli olması için çalışmalara şimdiden başlanıldı.

AirTürkHaber/Özel