Singapur Hava Yolları’ndan mil bağışı kampanyası

Singapur Hava Yolları bugün #SIAcares girişimiyle kurumsal bir sosyal sorumluluk kampanyası olan Mil Bağışlama Kampanyası’nı başlattı.

Bu kampanya, Covid-19 salgını sırasında özverili bir şekilde halka hizmet eden çalışanlara bağışlanacak olan 100 milyon KrisFlyer mili hedefliyor.

Bugünden itibaren, KrisFlyer üyeleri en az 1.000 mil bağışla diledikleri çalışanı aday gösterebilir veya hiçbir aday göstermeden milleri bağışlayabilecek.

Uygun adaylar arasında sağlık, toplu taşıma, süpermarket, temizlik, gıda dağıtım, kurye ve posta hizmetleri çalışanları bulunuyor.

KrisFlyer üyeleri, SingaporeAir.com’daki (Miles of Good) Mil Bağışlama Kampanyası açılış sayfası aracılığıyla bağış işlemlerini gerçekleştirebiliyor.

Katılmak isteyen çalışanlar, hikayelerini ve detaylarını kampanya özel sayfasından yapabilecek.

Singapur Hava Yolları, bu kampanya için 70 milyon KrisFlyer mili toplanmasını hedefliyor ve diğer 30 Milyon mili de kendisi bağışlamayı hedefliyor.

Aday gösterme 10 Ağustos 2020’de sona eriyor, ancak üyelerin millerini bağışlamak için 20 Kasım 2020’ye kadar süreleri var.

Singapur Hava Yolları, seçilen adayların hesaplarına 60.000’e kadar KrisFlyer mili yatıracak ve bu miller, Singapur Hava Yolları, SilkAir, Scoot veya diğer KrisFlyer ortak hava yollarında uçuş rezervasyonu yapmak için kullanılabilir.

Ayrıca KrisShop, KrisFlyer vRooms ve KrisPay (sadece Singapur’da geçerli) aracılığıyla hediyelik eşyalar, otel konaklamaları, araba kiralama, alışveriş, yemek, sağlıklı yaşam ve bakım hizmetleri için de kullanılabilecek.

Pazarlama Planlama Kıdemli Başkan Vekili Sayın JoAnn Tan şunları söyledi: “Mil Bağışlama Kampanyası, KrisFlyer üyelerimizle el ele verebilmemiz ve Covid-19 salgını sırasında ön saflarda çalışan kişilere teşekkür etmemizi sağlayan bir fırsattır. Bu zorlu zamanda hepimize yardım edenlerin çabalarını anlayabilmemizin bir yoludur.”

Mil Bağışlama Kampanyası’nda Şartlar ve kurallara ulaşmak için:

https://www.singaporeair.com/en_UK/sg/ppsclub-krisflyer/miles-of-good