Anadolujet en yeni dış hat noktasında

Türk Hava Yolları’nın prestijli markası AnadoluJet, İstanbul Sabiha Gökçen–Milano Bergamo uçuşlarıyla uluslararası uçuş ağını genişletmeye devam ediyor.

16 Mayıs 2022 tarihi itibarıyla İstanbul Sabiha Gökçen ile Milano Bergamo arasında gerçekleşecek uçuşlar haftanın 7 günü icra edilecek.

Seferler, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan yerel saatle 09.55’te; Milano Bergamo Havalimanı’ndan ise yerel saatle 12.40’ta düzenlenecek.

Bergamo uçuşlarıyla birlikte AnadoluJet yurt dışı uçuş noktasını 50’ye çıkardı.

İtalya’nın kuzeyinde, Alplerin eteklerinde Avrupa’nın moda, tasarım ve sanat alanlarında öncü şehri Milano’nun çok yakınında yer alan Bergamo; Orta Çağ esintilerini hissettiren butik bir İtalyan şehri olarak Avrupa’nın keşfedilmeye değer şehirleri arasında yer alıyor ve bu unutulmaz deneyim için ziyaretçilerini bekliyor.

Bergamo hat açılışında konuşan Türk Hava Yolları Genel Müdür Yardımcısı Kerem Sarp; “Türk Hava Yolları’nın başarılı markası AnadoluJet ile Bergamo uçuşlarına başlamaktan mutluluk duyuyoruz. AnadoluJet yeni açtığı hatlar ile uluslararası uçuş ağını genişletmeye devam ediyor.  Türk Hava Yolları ile Milano’ya gerçekleştirdiğimiz seferlere ek olarak, Sabiha Gökçen- Bergamo uçuşları ile bölgeye olan bağımızı güçlendirmiş olacağız. Bu hattımız, Avrupa’nın butik özel şehirlerinden biri olan Bergamo’nun tanıtımına katkı sağlayacağı gibi Bergamo çıkışlı misafirlerimiz için de İstanbul başta olmak üzere yurt içi ve yurt dışı birçok noktamıza ulaşım AnadoluJet ile çok daha kolay hale gelecek” dedi.