Galatasaray’a devler arenasında dev sponsor

Türk Hava Yolları, Türkiye’yi Avrupa’da temsil eden futbol kulüplerine desteğe devam ederken, Galatasaray’la yıllardır devam eden iş birliğinin bu yılda yenilendiği açıklandı.

Galatasaray Spor Kulübü ile Türk Hava Yolları arasında yapılan anlaşmaya göre Galatasaray Futbol Takımı, 2021-22 sezonunda da Avrupa kupalarında oynayacağı karşılaşmalarda giyeceği formalarının önünde Türk Hava Yolları logosu ile mücadele edecek.

UEFA Şampiyonlar Ligi ikinci ön eleme turunda Hollanda temsilcisi PSV Eindhoven ile 21 Temmuz Çarşamba akşam saat 22.00’de (TSİ) Philips Stadyumu’nda karşılaşacak olan Galatasaray, bu sezon ilk defa Türk Hava Yolları logolu formasıyla boy gösterecek.

Ayrıca Galatasaray Futbol Takımı, sezon boyunca yurtiçi ve yurtdışı seyahatlerini de yine Türk Hava Yolları ile gerçekleştirecek.

Galatasaray’ın sosyal medya hesabından yapılan açıklamada da Avrupa kupalarında THY ile iş birliğinin devam ettiği belirtildi.

Konuya ilişkin Galatasaray Spor Kulübünden yapılan açıklamada, “Galatasaray ile Türk Hava Yolları’nın Avrupa kupalarında yıllardır süren birlikteliği bu sene de devam ediyor” denildi.